• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Sınırsız Dünya Kanallarını İzleme I Sınırsız test Yayını alma - 2019

samilguler

Bağımlı Üye
Selam Arkadaşlar bu videoda sizlere Dünya Kanallarınızı nasıl bedeva izleyeceğiniz anlatmış sizden ricam bazen altta yorumlar yazılıyor çalışmıyor adres gitti diye ömürlük değil bu adresler arkadaşlar İP TV lerle alakalı az çok bilgi sahibi iseniz bilirsiniz bu işler genelde böyle o yüzden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum (youtube: serkanhocam alıntıdır.)

Yeni İP TV için internet adresleri aşağıdaki adresten indirebilirsiniz..

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Selam Arkadaşlar bu videoda sizlere Dünya Kanallarınızı nasıl bedeva izleyeceğiniz anlatmış sizden ricam bazen altta yorumlar yazılıyor çalışmıyor adres gitti diye ömürlük değil bu adresler arkadaşlar İP TV lerle alakalı az çok bilgi sahibi iseniz bilirsiniz bu işler genelde böyle o yüzden elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum (youtube: serkanhocam alıntıdır.)

[Gizli içerik]
Tsk ederim

[Gizli içerik]

saolasin kardesim