• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

Windows 10 Sorunu

kemaldalan

Çalışkan Üye
ELİT ÜYE
Değerli Forumdaşlar,
İki gün önce Windows 10 yüklü bilgisayarımda masa üstündeki dosyalarımın yerleri devamlı değişmeye başladı. Ben de bütün dosyalarımı harici diske kopyaladım.
Bilgisayarımı bütün dosya ve belgelerimi silecek şekilde SIFIRLAMA işlemi yaparken benden devamlı olarak mail adresi ve PIN kodu girmemi istedi.
Ben de mail adresimi ve PIN kodumu girerek kurulumu tamamladım. Bu işlemler sonunda:

1 - Bilgisayar adı değişti. Bilgisayar adını ne yaptımsa değiştiremedim.
2 - Bilgisayar açılırken devamlı PIN kodu istiyor. Ne yaptımsa bilgisayar açılırken PIN kodu istemeyi kaldıramadım.
3 - Görev Çubuğunun rengi beyaz oldu. Ne yaptımsa Görev Çubuğunun rengini istediğim renge çeviremedim.

Bu konularda YouTube'de yayınlanan bir çok video izledim. Açıklamaları uyguladım. Fakat çözüme kavuşturamadım.
Bu sorunlarımı nasıl çözebilirim?
Açıklama yapacak Forumdaşlara çok teşekkür ederim.

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Windows 10 sürümü cracli versiyon mu abi ?
Sıralama işlemi ve şifreyi kaldırılıyor
Bilgisayar başına geçince detaylı bilgilendiricem

kemaldalan

Çalışkan Üye
ELİT ÜYE
Sayın Admin Bey,
Windows 10 kendi orijinal versiyon. Bilgisayarı 3 yıl önce aldığımda Windows 8 yüklü idi. Sonra Windows 10'a yüklendi.
Arada sırada bilgisayarda bulunan kendi belgelerimi silmeden SIFIRLAMA yapıyordum. Hiç bir sorun olmuyordu.
Üç gün önce Masa üstündeki belgeler kendi kendine yer değiştirmeye başladı. Virüs geldiğini düşünerek belgeleri harici diske kopyalayıp bütün her şeyi SIFIRLADIM.

kemaldalan

Çalışkan Üye
ELİT ÜYE
SAyın Admin Bey,
İlgin için çok teşekkür ederim. Sağ olunuz.
Bilgisayarımda Eset İnternet Security yüklü.
Şimdi kayınbiradere gidiyorum. Dizüstü bilgisayarı da götürüyorum. Yarım saat sonra orada bakabilirim.