• Whatsapp Test Hattı
    Whatsapp Hattımız : 05073550044 - Bilgi İçin : TIKLAYIN!
  • İPTV Satışlarımız Başladı.
    Başlangıca özel fiyatlarla siz değerli üyelerimizin hizmetine sunuyoruz. Detaylı bilgi ve Test için : TIKLAYIN!

xtream codes operasyonu ( ÖNEMLİ ) Okuyun

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
avrupa çapında italya, hollanda, fransa, almanya, yunanistan ve bulgaristan'ın katılımı ile eş zamanlı olarak black iptv operasyonu gerçekleştirildi, sadece italya'da 100 polisin operasyonda görev aldığı söyleniyor.

ilk gelen bilgilere göre iptv yönetim yazılımı olan xtream-codes sunucularına erişim kesilmiş durumda, 700 binden fazla kullanıcının platforma erişimi engellenmiş.

belirtilen
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bulunan kişilerin 5 milyondan fazla üye ile yıllık 60 milyon euro ciro elde ettiği düşünülüyor.

bitmedi hocam alternatifleri mevcut
admin panellerine ulaşamıyoruz
ama şuan sancılı bir süreç süresi ne kadar olur bilemiyoruz

ama sanırım akşam yetiştire bilirsek biz satışlara başlayacağız.
avrupa çapında italya, hollanda, fransa, almanya, yunanistan ve bulgaristan'ın katılımı ile eş zamanlı olarak black iptv operasyonu gerçekleştirildi, sadece italya'da 100 polisin operasyonda görev aldığı söyleniyor.

ilk gelen bilgilere göre iptv yönetim yazılımı olan xtream-codes sunucularına erişim kesilmiş durumda, 700 binden fazla kullanıcının platforma erişimi engellenmiş.

belirtilen
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
bulunan kişilerin 5 milyondan fazla üye ile yıllık 60 milyon euro ciro elde ettiği düşünülüyor.
Yarın xtream codes normale dönecek bilginize

murat59

Moderatör
ELİT ÜYE
bazı paneller etkilenmedi usta bunlardan biri avrasya ip tv kırdığım panel gayet stabil çalışıyor özelden istemeyin paneli kimseye özelden panel vermiyorum